Mateřská škola Katusice Novinky Uzavření MŠ z důvodu nařízené karantény

Uzavření MŠ z důvodu nařízené karantény

bohužel se i nám nevyhnula nepříjemná karanténa. Vzhledem k tomu, že dne 11. 12. 2020 bylo potvrzeno infekční onemocnění COVID-19 u jednoho zaměstnance mateřské školy, rozhodla Krajská hygienická stanice Středočeského kraje o uzavření mateřské školy Katusice do 19. 12. 2020. Karanténní opatření se vztahují na děti z Kytičkové a Duhové třídy, které byly přítomny ve školce dne 7. nebo 8. nebo 9. 12. 2020 a přišly tak do kontaktu s osobou pozitivně testovanou na onemocnění COVID-19. Zákonným zástupcům těchto dětí byl odeslán informativní e-mail KHS s informacemi o dalším nutném postupu.

Na děti ze třídy Sluníčkové a na děti, které v uvedených dnech (7. – 9. 12.) nebyly ve školce přítomny se karanténní opatření nevztahují. Rodiče mají nárok na ošetřovné z důvodu uzavření MŠ.

Obědy byly všem dětem samozřejmě odhlášeny.

O dnech 21., 22. a 23. 12. 2020 budete informováni zde na webových stránkách v průběhu příštího týdne.

Přejeme všem pevné nejen zdraví, ale i nervy a doufáme, že v následujících dnech už bude pozitivní jen nálada.

Za celý kolektiv MŠ zdraví Helena Kučerová