Den: 13. 12. 2020

UPOZORNĚNÍ – MŠ je UZAVŘENA, ale NE VŠECHNY DĚTI z MŠ jsou v karanténě!UPOZORNĚNÍ – MŠ je UZAVŘENA, ale NE VŠECHNY DĚTI z MŠ jsou v karanténě!

vzhledem k tomu, že se po sociálních sítích šíří otázky a také bohužel klamné informace, dovoluji si reagovat. Prosím, řiďte se pokyny, které Vám byly zaslány ze školky, jsou to informace Krajské hygienické stanice. MŠ je uzavřena, ale nejsou všichni v karanténě. V karanténě jsou a na testy musí děti z Duhové a Kytičkové třídy, které byly ve školce přítomny 7. nebo 8. nebo 9. 12. 2020. Děti ze třídy Sluníčkové v karanténě nejsou, na testy nemusí – jsou doma pouze z důvodu uzavření MŠ. Zrovna tak nejsou v karanténě a na testy nemusí děti ze třídy Kytičkové a Duhové, které nebyly v uvedených dnech v MŠ. MŠ byla uzavřena celá proto, že má karanténu nařízenu více jak 30 % pedagogických pracovníků, provozních pracovníků a dětí.

Přikládám rozhodnutí KHS.

MŠ katusice – uzavření 2tř. z důvodu COVID-19 – 11.12.2020