Den: 30. 4. 2021

Provoz MŠ v červenci a srpnuProvoz MŠ v červenci a srpnu

provoz mateřské školy bude v měsících červenci a srpnu přerušen a to od 1. 7. 2021 – 15. 8. 2021.

Školné se v měsíci červenci neplatí, za měsíc srpen je částka stanovena na 300,- Kč.

Informace přichází shodou okolností v dost zvláštní dobu, ale to se stává :-).

Přejeme pěkné jarní dny

Za celý kolektiv MŠ H. Kučerová

Otevření MŠ pro všechny děti :-) :-) :-) od 3. 5. 2021Otevření MŠ pro všechny děti :-) :-) :-) od 3. 5. 2021

Vážení a milí rodiče,

těší nás a určitě i Vás aktuální informace o mateřských školách ve Středočeském kraji. Vláda ČR rozhodla o umožnění osobní přítomnosti všech dětí v mateřských školách pro Středočeský kraj, s účinností od pondělí 3. 5. 2021. Provoz MŠ bude probíhat standardním způsobem – bez omezení počtu dětí ve třídě, bez testování a pro všechny děti navštěvující naši MŠ. Děti v MŠ nemusí mít ochranu dých. cest. Doprovod dítěte může vstoupit do prostor MŠ pouze s ochranou nosu a úst – respirátorem.
Do mateřské školy nesmí vstoupit nikdo s příznaky infekčního onemocnění (zvýšená tělesná teplota, rýma, kašel, dušnost, zažívací potíže – nevolnost, zvracení, bolesti břicha, průjem, ztráta chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, hlavy). Pokud se jakékoli příznaky objeví u dítěte během dne, bude izolováno od ostatních a zákonní zástupci budou vyzváni k jeho bezodkladnému vyzvednutí.
Provoz MŠ probíhá za zvýšených hygienických opatření (dezinfekce apod.)
Obědy jsou všem dětem od 3. 5. 2021 automaticky přihlášeny. Pokud chcete oběd odhlásit, je opět nutné kontaktovat telefonicky kuchyň – 739 046 345.
Věříme, že se s Vámi v pondělí uvidíme a budeme vídat zase pravidelně. V případě jakýchkoli dotazů využijte e-mail či telefon do MŠ.
Prosíme, pozdravujte od nás děti a v pondělí se těšíme na shledanou

Za celý kolektiv MŠ H. Kučerová